Proč zvolit nás

Poskytujeme veškerý klientský servis a něco navíc.

Jsme si vědomi, že investice do nemovitosti je zásadní rozhodnutí, často na celý život. Detailní odborné prověření nemovitosti (po stránce technicko-stavební i právní) pomůže toto rozhodnutí usnadnit a zabrání dalším nečekaným výdajům na odstranění závad.

Naše služby šetří Vaše peníze.

Cílem je spokojený zákazník v každém obchodním případu a jeho pozitivní reference k jeho nejbližší rodině a přátelům.

Samozřejmostí je proto právní servis, poskytovaný smluvní advokátní kanceláří, jehož cena je součástí provize. Nabízíme více služeb než konkurence a snažíme se, aby byly co nejkvalitnější.

Poskytujeme komplexní služby založené nejen na našich znalostech a zkušenostech, ale taktéž na potřebách našich klientů.


V naší provizi jsou zahrnuty:

- veškeré poplatky spojené s právními službami včetně správních poplatků (sepsání smlouvy o budoucí smlouvě, kupní smlouvy, návrhu na vklad do katastru nemovitostí, smlouvy o převodu družstevního podílu, umožňujeme zaplacení kupní ceny prostřednictvím úschovného účtu advokátní úschovy pro zvýšení právní jistoty klienta),

- vypracování a podání daňového přiznání k dani z převodu nemovitostí na základě plné moci a vypracování znaleckého posudku pro daňové účely. Tuto službu lze objednat i samostatně – v případě zájmu nás, prosím, kontaktuje. Nadto klientům, kteří prodají prostřednictvím naší realitní kanceláře svou nemovitost, zajistíme zdarma tržní odhad.

- poradenský servis, prohlídky, zprostředkování prodeje a koupě nemovitostí, zajištění finančního servisu, pravidelný informační servis o stavu zakázky, inzerce.

- zajištění přepisu energií a pronájmu Vaší nové nemovitosti. Za tyto služby neplatíte nic navíc!

 

Klienti naší realitní kanceláře navíc získají slevu na další nadstandardní služby:

- službu inspekce nemovitosti - tato služba poskytuje kupujícímu informaci o stavebně-technickém stavu nemovitosti a o nákladech na nutné opravy či rekonstrukci. Prodávající díky objektivní zprávě může zvýšit atraktivitu své nemovitosti. Naši inspektoři mají odborné vzdělání stavebního směru, mnohaletou praxi, kvalitní měřící zařízení a detailní metodiku pro odborné prověření nemovitosti.

- službu HOME STAGING - profesionální přípravu nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Tuto službu nabízíme jako jedna z prvních společností na trhu s nemovitostmi. Během Home Stagingu interiér Vaší nemovitosti aranžujeme tak, aby případní zájemci měli možnost vidět, jaký prostor se jim nabízí a aby si byli schopni během krátké návštěvy představit, jak by v těchto prostorech mohli žít právě oni.

stěhování, vyklizení nemovitosti.

Tyto služby lze však objednat i samostatně – pro bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

 

Poskytujeme transparentní služby – víte, za co platíte a co za služby dostáváte.

Dbáme o zvyšování profesionální úrovně - naši makléři i další pracovníci procházejí pravidelnými odbornými školeními.

Pravidelně Vás informujeme o stavu Vaší zakázky a navrhujeme případné další kroky vedoucí k prodeji / koupi / pronájmu Vaší nemovitosti.


Poskytujeme kvalitní, odborný, kompletní a příjemný servis na vysoké profesionální úrovni, která je pozitivně vnímána klienty.