Doplňkové služby

INSPEKCE NEMOVITOSTI

     poskytuje kupujícímu informaci o stavebně-technickém stavu nemovitosti. Prodávající díky objektivní zprávě může zvýšit atraktivitu své nemovitosti. Naši inspektoři mají odborné vzdělání stavebního směru, mnohaletou praxi, kvalitní měřící zařízení a detailní metodiku pro odborné prověření nemovitosti. Po provedení inspekce dostanete technickou zprávu referující o stavu prodávané či kupované nemovitosti, včetně obrazové dokumentace vyčíslení nákladů na nutné opravy či rekonstrukci.

 

HOME STAGING

        je profesionální příprava nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. Tuto službu pro nás zajišťuje specializovaní designeři. Nabízíme ji jako jedna z prvních společností na trhu s nemovitostmi. Během Home Stagingu bude interiér Vaší nemovitosti aranžován tak, aby případní zájemci měli možnost vidět, jaký prostor se jim nabízí, a aby si byli schopni během krátké návštěvy představit, jak by v těchto prostorech mohli žít právě oni. Nabízíme také přípravu nemovitosti pro profesionální focení. Až 80 % zájemců o koupi či pronájem se rozhoduje zda si nemovitost půjde osobně prohlédnout právě dle fotografií. 

 

NÁVRHY INTERIÉRŮ

Koupili jste si nemovitost nebo jste se rozhodli rekonstruovat?

Chcete se v prostorách, kde trávíte nejvíce času cítit dobře?

A chcete využít profesionálních služeb za rozumnou cenu?

       Umožňujeme individuální konzultaci s designerkou, na jejímž základě bude proveden návrh interiéru Vaší nemovitosti. Možnost provedení návrhu bytových interiérů (zde najdete ukázky) i 3D vizualizace interiérů - ukazují  konkrétní souvztažnosti tvarů a barev použitých v interiéru a klient tak získává ucelenou představu o svém budoucím interiéru a snáze pak definuje případné změny.