Naše služby

Služby pro kupující:  

      - Zjištění potřeb kupujícího, zejména s ohledem na lokalitu, velikost nemovitosti, zájmy a potřeby kupujícího, včetně zjištění dalších služeb, které můžeme kupujícímu nabídnout (jakou je servis inspektora nemovitostí, zajištění financování apod.)

        - Aktivní hledání vhodných nemovitostí dle požadavků kupujícího

        - Zajištění doplňujících informací a domluvení prohlídky vybraných nemovitostí

        - Zhodnocení stavu vámi vybrané nemovitosti a porovnání s její nabídkovou cenou

      - Váš makléř je pro vás obvykle schopen vyjednat lepší podmínky při koupi vaší nemovitosti, a to včetně ceny, upozornit na případné nedostatky či doporučit nejvhodnější postup při vyjednávání.

      - Zajištění veškerého právního servisu a poradenství  - dohlédneme na správný průběh celého obchodu včetně zajištění advokátní úschovy a dohlédnutí na uhrazení daně z prodeje nemovitosti prodávajícím.

         - Převzetí nemovitosti za přítomnosti makléře, vyhotovení předávacího protokolu ošetřujícího stav nemovitosti

        - Možnost zajištění přepisu energií Vaší nové nemovitosti.

        - Zajištění poprodejního servisu (stěhování, malování, úklid).

     - Zajištění pronájmu vaší nové nemovitosti pronájmu plně v režii naší realitní kanceláře: inzerce, prohlídky, včetně přípravy nájemní smlouvy

 

Služby pro prodávající:

        - Důkladná prohlídka vaší nemovitosti včetně zjištění technických informací a seznámení se s okolím.

       - Stanovení reálné prodejní ceny na základě statistických výstupů z obchodů realizovaných v uplynulém období a srovnání s aktuální nabídkovou cenou konkurenčních nemovitostí v dané lokalitě.

      - Pravidelný přehled o všech aktivitách vašeho makléře spojených s prodejem vaší nemovitosti, doporučení dalších kroků a zpětná vazba od zájemců a aktivní vyhledávání potenciálních zájemců.

       - Prohlídky nemovitosti pouze s kvalifikovanými bonitními klienty.

     - Zajištění rezervační smlouvy a rezervačního poplatku, kupních smluv a úschovy kupní ceny v advokátní úschově, Smlouvy o převodu bytové jednotky, Smlouvy o převodu členských práv a povinností v bytovém družstvu a jiných potřebných právních dokumentů.

      - Podání návrhu na vklad převodu vlastnictví na příslušný katastr nemovitostí se všemi potřebnými dokumenty prostřednictvím spolupracující advokátní kanceláře.

       - Předání nemovitosti novému majiteli včetně předávacího protokolu a zajištění přepisu energií.

    - Zajištění odhadu ceny nemovitosti pro daňové přiznání, i vypracování daňového přiznání k dani z  převodu nemovitostí a následné zajištění odvodu daně z převodu nemovitosti prostřednictvím advokátní úschovy.

       - Poprodejní servis (stěhování, malování, vyklizení nemovitosti).